NINOVE - Zaterdagavond, 16 november, vond de derde Phonecompany City Nightrun plaats in het centrum van Ninove, er kwamen 1300 deelnemers aan de start.
Deze recreatieve loop- of wandeltocht van ongeveer 7 km georganiseerd door Maspoe ging door heel wat leuke gebouwen van de stad. Tijdens de tocht die van start ging aan de Veudeville-hal in de Mallaardstraat kwam je oa door de dekenij, Sint Joris school, Kalleballe, het oude politiegebouw, het stadhuis, bibliotheek, cultureel centrum, PTI, brandweerkazerne, carwash Dodane, Malfroidt, het Hartencollege langs een ingang die normaal nooit kan gebruikt worden.
De geanimeerde tocht door 17 gebouwen met daartussen verschillende animaties, lichteffecten, lasershow en een flyboard op de Dender kon op heel wat lovende woorden rekenen van de deelnemers. Langs het parcours werden de deelnemers opgezweept door het trommelgeroffel van de djembés en geweldige deuntjes van DJ’s.
Zondag 150 extra foto's van de deelnemers op de Facebookpagina van Ninofmedia.
GNE - Foto's Giovanni Neckebroeck