• Iets gezien? Iets gehoord? Wij willen het weten! 📞 Bel onze tiplijn 24/24 op 0495 69 32 72

    Roadtrip naar Auschwitz

    10/nov/2026

    NINOVE – Journaliste Evelien Rutten neemt je dinsdag 10 november tijdens haar lezing in de bibliotheek mee in haar persoonlijke zoektocht naar een verzwegen familiegeschiedenis.

    De Poolse grootmoeder van Rutten belandde tijdens de Tweede Wereldoorlog in Auschwitz, haar grootvader in Mauthausen.

    Praktisch

    • Datum en uur: dinsdag 10 november, van 20 tot 23.59 uur.
    • Plaats: bibliotheek, Graanmarkt 12 Ninove.
    • Tickets: € 5, kan je hier kopen – dit is een UiTPAS activiteit.

    Info: bibliotheek Ninove.

    Inschrijven

    Online bookings are not available for this event.

    Over Ons

    Ninofmedia is een digitale nieuwszender, vooral gericht op Ninove en de deelgemeenten. We hebben uiteraard ook aandacht voor interessante gebeurtenissen uit de ruimere regio van de Denderstreek en het Pajottenland.

    Onze bijdragen zijn bedoeld voor een zo breed mogelijk publiek. We brengen dagelijks nieuws aan de hand van artikels, foto-, audio- en videoverslagen, interviews, reportages en commentaarstukken.

    Heb je nieuws te melden? Contacteer ons via mail of bel ons op 0495-69 32 72.

    Contacteer ons