10 extra parkeerplaatsen en los- en laadzone in omgeving Beversteeg

    25 mei 2025

    NINOVE – Er is al heel wat te doen geweest rond de extra parkeervakken, die in de heraangelegde Beverstraat in de plaats zullen komen van een aantal plantenvakken.

    “Die wijziging gebeurt op vraag van de handelaars”, aldus de schepen voor openbare werken Pascal Schietecat (Forza Ninove). “Zij vonden dat ze bij het ontwerp voor de vernieuwing van de stadskern niet genoeg zijn geconsulteerd. We hebben als stadsbestuur beslist om in de omgeving van de Beversteeg 10 parkeerplaatsen en een los- en laadzone extra te creëren.”

    Omzetverlies

    De handelaars en de schepen willen zo snel mogelijk de plantenvakken veranderen in parkeervakken. “Ik heb de indruk, dat sommigen, die betrokken waren bij de planning, dit willen vertragen. Zij vinden dat dit perfect was, wat niet het geval is. Tijdens de eindejaarperiode hebben wij een rondgang gedaan bij de handelaars. Zij meldden ons omzetverliezen tot wel 30 procent. Het is dus niet het moment om nog 2 jaar af te wachten en te evalueren.”

    In de meerjarenplanning is voor de hele ‘ruiloperatie’ € 200.000 ingeschreven. “Wat mij betreft mogen de werken dit jaar nog starten. Hoe sneller, hoe beter.”

    MLI

    • Meest Recent
    • MEEST BEKEKEN

    Over Ons

    Ninofmedia is een digitale nieuwszender, vooral gericht op Ninove en de deelgemeenten. We hebben uiteraard ook aandacht voor interessante gebeurtenissen uit de ruimere regio van de Denderstreek en het Pajottenland.

    Onze bijdragen zijn bedoeld voor een zo breed mogelijk publiek. We brengen dagelijks nieuws aan de hand van artikels, foto-, audio- en videoverslagen, interviews, reportages en commentaarstukken.

    Heb je nieuws te melden? Contacteer ons via mail of bel ons op 0495-69 32 72.

    Contacteer ons