Loop mee met de Makkers

    03 december 2025

    NINOVE – Beginnende en ervaren lopers kunnen met de Makkers van Meerbeke elke eerste woensdag van de maand deelnemen aan een gratis social run in het Ninoofse stadspark.

    Je kan met de Makkers stap voor stap conditie opbouwen voor hun deelname aan de 100 km in Boom, ten voordele van Kom op tegen Kanker. Met het motto ‘Samen tegen Kanker’ hopen ze zo veel mogelijk Ninovieters in beweging te brengen.

    De start is telkens om 19.30 uur en ze lopen ongeveer 50 minuten. Er zijn twee tempogroepen voorzien:

    • in het park aan 9/km,
    • een iets grotere lus aan 6 tot 6,30/km.

    Praktisch

    • Data:
      • woensdag 3 december 2025,
      • woensdag 7 januari 2026 (uitzonderlijk de 2de woensdag),
      • woensdag 4 februari 2026,
      • woensdag 4 maart 2026.
    • Plaats: verzamelen aan de ingang van het stadspark op het Dokter Hemerijckxplein.

    Info: Makkers van MeerbekeSamen tegen Kanker.

    MLI

    • Meest Recent
    • MEEST BEKEKEN

    Over Ons

    Ninofmedia is een digitale nieuwszender, vooral gericht op Ninove en de deelgemeenten. We hebben uiteraard ook aandacht voor interessante gebeurtenissen uit de ruimere regio van de Denderstreek en het Pajottenland.

    Onze bijdragen zijn bedoeld voor een zo breed mogelijk publiek. We brengen dagelijks nieuws aan de hand van artikels, foto-, audio- en videoverslagen, interviews, reportages en commentaarstukken.

    Heb je nieuws te melden? Contacteer ons via mail of bel ons op 0495-69 32 72.

    Contacteer ons