• Zie je iets? Weet je iets? Hoor je iets? 👉 Tiplijn 24/24: 0495 69 32 72

    Fonkel haalt meer dan € 500 op voor goede doel

    24 december 2025

    POLLARE – De vzw Fonkel organiseerde dinsdag 23 december Het Warmste Fonkelconcert in de parochiezaal, ten voordele van De Warmste Week.

    Het concert vormde het feestelijke sluitstuk van een tweedaags fonkelkamp. Het kerstkoor met 40 enthousiaste kinderen bracht een sfeervol repertoire aan kerstliedjes, begeleid door live pianomuziek. Speciaal voor deze gelegenheid waren de kerstlampjes aangestoken op het binnenplein van het parochiaal centrum.

    Tijdens het Fonkelkamp gingen de kinderen niet alleen muzikaal, maar ook creatief aan de slag. Ze knutselden warme kerstkaarten, die ze eveneens ten voordele van De Warmste Week verkochten. Na het concert konden de bezoekers nog napraten in een warme bar, waarvan de opbrengst ook naar het goede doel ging.

    Dankzij het concert, de verkoop van de kerstkaarten en de warme bar wist de vzw Fonkel een totaalbedrag van € 515,20 in te zamelen voor De Warmste Week.

    Info: Fonkelkampen.

    MLI

    • Meest Recent
    • MEEST BEKEKEN

    Over Ons

    Ninofmedia is een digitale nieuwszender, vooral gericht op Ninove en de deelgemeenten. We hebben uiteraard ook aandacht voor interessante gebeurtenissen uit de ruimere regio van de Denderstreek en het Pajottenland.

    Onze bijdragen zijn bedoeld voor een zo breed mogelijk publiek. We brengen dagelijks nieuws aan de hand van artikels, foto-, audio- en videoverslagen, interviews, reportages en commentaarstukken.

    Heb je nieuws te melden? Contacteer ons via mail of bel ons op 0495-69 32 72.

    Contacteer ons