NINOVE – Het GO! Atheneum organiseert vrijdag 21 februari een infoavond over de verschillende richtingen en studiemogelijkheden in de 2de en de 3de graad van het secundair.
Het Atheneum heeft een ruim aanbod aan studierichtingen en -domeinen.
- In de doorstroomfinaliteit is het de bedoeling om de leerlingen voor te bereiden op de hogeschool of de universiteit.
- De dubbele finaliteit biedt opleidingen aan met het oog op een vervolgopleiding naderhand of een directe start in het werkveld.
- De arbeidsmarktfinaliteit laat de leerlingen voldoende praktische vaardigheden en kennis verwerven om meteen te starten in het beroepsveld.
Tijdens deze infoavond zijn er infosessies over de overgang van het 2de naar het 3de jaar en van het 4de naar het 5de jaar van het middelbaar. Je kunt ook een kijkje nemen in talrijke lokalen van de verschillende richtingen. Er is de mogelijkheid om een hapje of een drankje te nuttigen.
De school werkt met inschrijvingen vooraf.
Praktisch
- Datum en uur: vrijdag 21 februari
– 18 uur: 1ste infosessie uitleg over de algemene werking van de school en duiding van de finaliteiten.
– 18.30 uur: 1ste infosessie overstap van 2 naar 3, domein- en richting specifiek (digitale inschrijving).
– 19 uur:1ste infosessie overstap van 4 naar 5, domein- en richting specifiek (digitale inschrijving); infosessie 7de jaar.
– 19.30 uur: 2de infosessie overstap van 2 naar 3, domein- en richting specifiek (digitale inschrijving).
– 20 uur: 2de infosessie overstap van 4 naar 5, domein- en richting specifiek (digitale inschrijving).
– 20.30 uur: 2de infosessie uitleg over de algemene werking van de school en duiding van de finaliteiten. - Plaats: Dreefstraat 31 Ninove.
Info: GO! Atheneum Ninove – GO! Atheneum Ninove folder 2025.
MLI