Gewone mei-zitting van OCMW- en gemeenteraad

    25 mei 2025

    NINOVE – De raadsleden komen voor de beide zittingen maandag 26 mei samen in de raadszaal aan de Centrumlaan. Je kunt de vergaderingen live volgen vanaf 19.30 uur via deze verbinding.

    Het eerste agendapunt gaat nogmaals over de aanstelling van een waarnemend voorzitter van de gemeenteraad. Wellicht is driemaal dit keer scheepsrecht en zal Dany Goessens (Forza Ninove) de vereiste 18 stemmen achter zijn naam krijgen om die functie waar te nemen.

    Agenda

    De gemeenteraad stemt over 24 A1-punten en 2 B-punten. Daarnaast zijn nog 6 interpellaties ingediend. De OCMW-raad behandelt 2 A1-punten, 1 B-punt en 1 interpellatie.

    Zoals gewoonlijk stemmen de leden globaal over de A1-punten, waarover ze het allen eens zijn, en over de A2-punten waarover fracties op voorhand hebben gezegd zich te onthouden of tegen te stemmen. Alleen over de B-punten en de interpellaties zijn debatten voorzien.

    De vergaderingen hebben plaats in de raadszaal van het stadhuis, Centrumlaan 100 en beginnen om 19.30 uur. Je kunt de vergaderingen live volgen vanaf 19.30 uur via deze verbinding. Het einde is niet bepaald, maar gelet op de overvolle agenda zou het dit keer sinds lang terug nachtwerk kunnen zijn.

    Info: OR 20250526 AgendaGR 20250526 Agenda.

    MLI

    • Meest Recent
    • MEEST BEKEKEN

    Over Ons

    Ninofmedia is een digitale nieuwszender, vooral gericht op Ninove en de deelgemeenten. We hebben uiteraard ook aandacht voor interessante gebeurtenissen uit de ruimere regio van de Denderstreek en het Pajottenland.

    Onze bijdragen zijn bedoeld voor een zo breed mogelijk publiek. We brengen dagelijks nieuws aan de hand van artikels, foto-, audio- en videoverslagen, interviews, reportages en commentaarstukken.

    Heb je nieuws te melden? Contacteer ons via mail of bel ons op 0495-69 32 72.

    Contacteer ons