NINOVE – Het nieuwe seizoen van het cultuurcentrum is klaar. Het Hartencollege Onderwijslaan ontwierp jeansjassen voor de vrijwilligers van het cc De Plomblom.
Het cultuurcentrum programmeert in 2025-2026 een 70-tal voorstellingen, gebracht door zowel spelers met naam als makers om te ontdekken.
Veel schoon volk, dat geen introductue nodig heeft, maar je kunt ook pittige nieuwkomers zien en horen, meezingen of een aperitiefconcert meepikken. Verder richt het cultuurcentrum de blik op de buurlanden, zijn er familievoorstellingen en kun je eveneens genieten van het aanbod in andere cultuurcentra uit de regio.
Jeans
Ook dit nieuwe seizoen is gekoppeld aan het thema jeans. De leerlingen van de studierichting Moderealisatie van het Hartencollege Onderwijslaan maakten de afgelopen weken jeansjassen op maat van de vrijwilligers van het cultuurcentrum. Daarnaast stellen leerlingen van Moderealisatie en Textielverzorging binnenkort enkele opvallende jeansoutfits tentoon in de foyer van De Plomblom.
Cultuurschepen Werner Somers: “De programmatoren van het cc De Plomblom hebben zichzelf overtroffen en zijn erin geslaagd een veelzijdig aanbod aan voorstellingen uit te werken. 2025-2026 wordt zonder twijfel een topseizoen voor onze Ninoofse cultuurtempel.”
Het programma en het jeansproject zijn maandag 19 mei voorgesteld door Ben Schokkaert (diensthoofd cc De Plomblom), vrijwilligster Greta, leerkracht Jana Baetens en leerlingen van het Hartencollege Onderwijslaan.
Het nieuwe programma gaat dinsdag 28 mei online. Vanaf 4 juni ligt de seizoenbrochure klaar en donderdag 12 juni start de ticketverkoop.
Info: cc De Plomblom – Hartencollege Onderwijslaan secundair.
MLI