Refresco-familiedag bracht collega’s en gezinnen samen

    28 september 2025

    NINOVE – De frisdrankenproducent Refresco opende zaterdag 27 september de deuren voor een familiedag. Meer dan 330 deelnemers kwamen hierop af: allen huidige en gepensioneerde medewerkers, samen met hun gezin.

    Refresco is al jarenlang een vaste waarde en een belangrijke werkgever in de regio. De familiedag was een unieke gelegenheid om tijdens de rondleiding vol weetjes een kijkje te nemen achter de schermen. Ook aan de kinderen van de medewerkers was gedacht; zij konden zich uitleven met animatie en spelletjes. De barbecue zorgde voor een gezellig samenzijn.

    Deze familiedag leverde mooie getuigenissen op van medewerkers: van nieuwkomers tot ervaren collega’s en gepensioneerden. Hun reacties gaven een warm beeld van de Refresco-familie. De jongsten keken eveneens nieuwsgierig mee achter de schermen en ontdekten met trots de werkplek van mama of papa.

    KDC

    • Meest Recent
    • MEEST BEKEKEN

    Over Ons

    Ninofmedia is een digitale nieuwszender, vooral gericht op Ninove en de deelgemeenten. We hebben uiteraard ook aandacht voor interessante gebeurtenissen uit de ruimere regio van de Denderstreek en het Pajottenland.

    Onze bijdragen zijn bedoeld voor een zo breed mogelijk publiek. We brengen dagelijks nieuws aan de hand van artikels, foto-, audio- en videoverslagen, interviews, reportages en commentaarstukken.

    Heb je nieuws te melden? Contacteer ons via mail of bel ons op 0495-69 32 72.

    Contacteer ons