De Vooruit herrijst als ontmoetingsruimte

    02 februari 2025

    NINOVE – Het voormalige gebouw aan de Geraardsbergsestraat 121 kende een complete metamorfose, na de afbraak eind 2022. De feestelijke inhuldiging vond zondag 2 februari plaats.

    Van het voormalige café en de feestzaal blijft niets meer over. Die moesten plaats maken voor woningen en een ontmoetingsruimte.

    Het nieuwe ontmoetingscentrum biedt plaats aan 60 à 70 personen. Je kunt het tegen een democratische prijs huren voor een feestje, een babyborrel, een workshop of een andere activiteit.

    Wij spraken met Stijn Vermassen over het verleden en de toekomst van deze vernieuwde socialistische site.

    JTR

    • Meest Recent
    • MEEST BEKEKEN

    Over Ons

    Ninofmedia is een digitale nieuwszender, vooral gericht op Ninove en de deelgemeenten. We hebben uiteraard ook aandacht voor interessante gebeurtenissen uit de ruimere regio van de Denderstreek en het Pajottenland.

    Onze bijdragen zijn bedoeld voor een zo breed mogelijk publiek. We brengen dagelijks nieuws aan de hand van artikels, foto-, audio- en videoverslagen, interviews, reportages en commentaarstukken.

    Heb je nieuws te melden? Contacteer ons via mail of bel ons op 0495-69 32 72.

    Contacteer ons