NINOVE – Volleybalclub Mevoc organiseert zaterdag 22 en zondag 23 augustus de 17de editie van Mega Jens Beach, op de beachvolleybalterreinen achter de sporthal ‘t Sportstekske.
Mega Jens Beach is ontstaan ter nagedachtenis van Jens Van Isterdael, een geliefde speler van Mevoc Meerbeke, die jarenlang schitterde bij de jeugd- en de seniorenploegen van de club. Ook bij Everbeur en Lennik liet hij een blijvende indruk na. Jaar na jaar brengt dit evenement vrienden, sportliefhebbers en families samen om zijn herinnering levend te houden.
Het evenement bestaat uit twee dagen beachvolleybal in verschillende formules. Zo kan jong of oud, getraind of leek, proeven van het beachvolleybal in een gezellige omgeving.
Programma
- Zaterdag 22 augustus
- In de voormiddag start het jeugdtornooi. Hier kunnen kinderen van 11 jaar tot 16 jaar hun kunsten laten zien.
- Vanaf de middag is het aan de recreanten en volleybalsympathisanten om tijdens het recreatief en fun-toernooi het beste van zichzelf te geven.
- Zondag 23 augustus
- ‘s Ochtends zijn alle competitievolleyballers welkom voor een toernooi in drie reeksen: heren, dames en gemengd.
Meer dan sport
In de gezellige Mega Jens Beachbar kan je het hele weekend terecht voor een hapje en een drankje, terwijl je geniet van de zomerse sfeer en de wedstrijden op het zand. Ook aan de kleinste bezoekers is gedacht: op een groot springkasteel kunnen ze zich opnieuw helemaal uitleven.
Of je nu zelf speelt, komt supporteren of gewoon wilt genieten van een ontspannen zomerweekend met familie en vrienden: iedereen is van harte welkom.
Alle info en inschrijven: Mega Jens Beach.
MLI